Jak to działa
Bitcoin Warszawa / Jak to działa
header bg
Chcesz kupić albo sprzedać Bitcoin?
W stacjonarnym kantorze Bitcoin Warszawa zrobisz to od ręki, bez pośredników. Wystarczy, że odwiedzisz nasze biuro w centrum Warszawy, przy ulicy Świętokrzyskiej 18 lok. 119 (1 piętro).
U nas transakcje przebiegają błyskawicznie, w ciągu kilku chwil będziesz miał Bitcoiny albo gotówkę w portfelu. Chcesz wymienić inne kryptowaluty? Jest to możliwe po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
Handluj w stacjonarnym kantorze!
Bezpiecznie
W naszym kantorze wymieniamy Bitcoin stacjonarnie za gotówkę. Zapewniamy pełną anonimowość.

Przy transakcjach do 15 tys. euro (standardowy limit wysokości transakcji gotówkowych, ustanowiony przez Unię Europejską) Klient nie ma obowiązku podawania swoich danych.

Jednocześnie każdy ma prawo przeprowadzić u nas dowolną ilość transakcji. Każdy Klient obsługiwany jest indywidualnie w naszym biurze. Kurs, który podajemy na stronie jest średnią ważoną wyliczaną z kursów giełd kryptowalutowych – wymiany dokonujemy według tego kursu bez żadnych dodatkowych prowizji.

W standardowej ofercie posiadamy wymianę Bitcoin, jednak przy wcześniejszej konsultacji możemy przygotować się na wymianę również innych walut.

Początkującym Klientom chętnie doradzimy w wyborze portfela i udzielimy krótkiego szkolenia wprowadzającego. Po zakończeniu każdej transakcji wystawiamy rachunek.
badge_icon--blue
Legalnie
Jako firma Quark Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Świętokrzyskiej 18/119a 00-052 Warszawa, NIP 527-275-05-68 działamy na rynku kryptowalut od 2014 roku.

Jesteśmy pierwszym w Polsce stacjonarnym kantorem kryptowalut.

Jako lider w branży w 2017 roku otrzymaliśmy certyfikat przyznawany firmom przestrzegającym zapisów Kanonu dobrych praktyk podmiotów rynku kryptowalutowego w Polsce.

Kanon został opracowany przez Strumień „Blockchain i Kryptowaluty” rządowego programu „Od cyfrowej do papierowej Polski” opublikowanego na stronach internetowych Ministerstwa Cyfryzacji.

Prezes Kantoru Bitcoin, Stanisław Wołoch jest członkiem Stowarzyszenia Bitcoin Polska oraz Stowarzyszenia Bitcoin Ukraina.

KRS: http://www.krs-online.com.pl/quark-sp-z-o-o-krs-4052141.html
clock_icon--blue
Szybko
Szanujemy czas naszych Klientów.

Aby dokonać sprzedaży lub zakupu Bitcoin wystarczy do nas zadzwonić (tel.: 790 382 034) i umówić się na transakcję.

Najczęściej proponujemy termin nawet na ten sam lub następny dzień, a Klient uniknie sytuacji w której będzie musiał czekać w kolejce.

Nasze biuro znajduje się w samym sercu Warszawy, w pobliżu stacji metra Świętokrzyska (ul. Świętokrzyska 18/119a, pierwsze piętro).

Na miejscu transakcja trwa średnio pięć minut. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 17.
FAQ
Często zadawane pytania
Czy w Kantor Bitcoin Warszawa można wymienić dowolną kwotę pieniędzy?
+-
Obowiązuje nas standardowy limit wysokości transakcji gotówkowych, ustanowiony przez Unię Europejską, wynoszący 15 tys. euro dla jednej transakcji, powyżej którego jesteśmy zobowiązani przeprowadzić szczegółową weryfikację Klienta. Nie stosujemy żadnych ograniczeń odnośnie ilości przeprowadzonych u nas transakcji przez jednego Klienta.
Gdzie się znajdujecie i w jakich godzinach działacie?
+-
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00. Adres naszego kantoru to: ul. Świętokrzyska 18 lok. 119 na 1 piętrze. Przed przyjazdem prosimy o kontakt na nasz numer telefonu: 790 382 034.
Czy potrzebne są jakieś dokumenty do przeprowadzenia u was transakcji?
+-
W przypadku wymiany kwot w wysokości do 15 tys. euro nie wymagamy od Państwa żadnych dokumentów. Cenimy prywatność naszych Klientów. Natomiast w sytuacji, gdy są Państwo zainteresowani transakcją na większej sumy pieniędzy, potrzebne będzie przedstawienie nam Państwa dokumentu urzędowego ze zdjęciem oraz podanie następujących danych: imię i nazwisko, pesel, miejsce zamieszkania oraz przyczyna wymiany tak dużej kwoty pieniędzy.
Jakie waluty przyjmujecie?
+-
Głównie zajmujemy się wymianą bitcoinów, złotówek, dolarów i euro, ale jesteśmy elastyczni i otwarci zarówno na transakcję innych kryptowalut, jak i tradycyjnych walut.
Czy pomagacie przeprowadzić transakcje początkującym Klientom?
+-
Jeśli zachodzi taka potrzeba udzielamy około półgodzinnego szkolenia gratis.
Czy macie ofertę franczyzową?
+-
Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail swoloch@quark.waw.pl
Czy oferujecie jeszcze jakieś usługi?
+-
Tak, prowadzimy profesjonalne szkolenia dotyczące kryptowalut, a także tworzymy programy na zamówienie. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej www.infobitcoin.pl.
>