O Firmie
Bitcoin Warszawa / Jak to działa
header bg
header bg
O Firmie
Kantor Bitcoin Warszawa to pierwszy w Polsce stacjonarny kantor, w którym mogą Państwo zakupić lub sprzedać walutę Bitcoin. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna cenowo, a bieżący kurs wymiany mogą Państwo zawsze sprawdzić na naszej stronie.

Co jeszcze wyróżnia nasze usługi?

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. U nas w komfortowych warunkach dokonają Państwo transakcji. Możemy poszczycić się gronem stałych Klientów, którzy mają do nas zaufanie, a ich zadowolenie z naszych usług jest dla nas najlepszą reklamą.

Serdecznie zapraszamy!
header bg
Sylwetka prezesa Kantor Bitcoin Warszawa
Stanisław Wołoch, prezes Kantor Bitcoin Warszawa, jest bardzo aktywnym działaczem społeczności Bitcoin już od 2012 roku. Poświęcił setki godzin udzielając porad odnośnie Bitcoina, zarówno jako forumowicz Nuke m.in. na Polskim Forum Bitcoin, jak i prowadząc wykłady na temat Bitcoina w całej Polsce.

Jest członkiem Stowarzyszenia Bitcoin Polska oraz Stowarzyszenia Bitcoin Ukraina. Teraz swoją wiedzę wykorzystuje prowadząc Kantor Bitcoin Warszawa oraz profesjonalne szkolenia Bitcoin.